Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Вчені виявили в Якутії унікальний скелет мамонта

13.08.2018 13:56
Вчені виявили в Якутії унікальний скелет мамонта

Вчені з Північно-Східного федерального університету і японського Університету Кіндай виявили в Верхоянському районі останки мамонта з м'якими тканинами і шерстю.

Подробиці про знахідку з'являться після того, як палеонтологи вийдуть до найближчого селища, повідомляє прес-служба університету.

"12 серпня в 220 км вниз по річці Яна в місцевості Юнюген Верхоянського району знайдений неповний скелет мамонта з м'якими тканинами і шерстю. Розкопки тривають", - поділився старший науковий співробітник НІІПЕС СВФУ Олексій Петров. 
Учений додав, що про знахідку повідомив директор Інституту прикладної екології Півночі СВФУ Григорій Саввінов по супутниковому зв'язку. "Більш докладні відомості будуть відомі після повернення експедиції в селище Батагай", - зазначив Олексій Петров.

Розкопки проходять в місцевості Юнюген, яка на сьогодні є одним з найбільш перспективних "мамонтових кладовищ" в Якутії як за кількістю кісткових залишків, так і по найбільш повному видовомускладу копалин кісткових тварин пізнього плейстоцену.

Раніше ця ж експедиція виявила на Батагайському термокарстовому котловані тушу тримісячного лоша викопного коня віком близько 30-40 тисяч років, що повністю збереглася.

"Цінність унікальної знахідки в тому, що відомі поховані шари, звідки було лоша, значить можна вивчати середовище проживання в якому існувала тварина. Ця перша в світі знахідка викопного коня подібного збереження і такого юного віку", - повідомив завідувач Музею мамонта СВФУ, кандидат біологічних наук Семен Григор'єв.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter