Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Науковці пояснили, чому чоловіки швидше знаходять дорогу, ніж жінки

15.08.2018 18:22
Науковці пояснили, чому чоловіки швидше знаходять дорогу, ніж жінки
Згідно з масштабним дослідженням учених з Університетського коледжу Лондона, чоловіки краще орієнтуються в просторі та швидше знаходять дорогу, ніж жінки.
 
Через відмінності в діяльності протягом століть мозок чоловіків і жінок розвивався по-різному. Чоловіки були здобувачами, через що вони частіше шукали дорогу назад, у порівнянні з жінками. Це й стало причиною того, що здатність чоловіків до навігації виражена сильніше, ніж у жінок, повідомляє Максимум.
 
Дійти до такого висновку науковцям допоміг експеримент з вивчення деменції, який проводився у формі комп'ютерної гри Sea Hero Quest. Понад чотири мільйони учасників гри повинні були відшукати втрачені спогади старого моряка.
 
При цьому в експерименті брали участь чоловіки та жінки різного віку та з різних регіонів. Це дало дослідникам можливість оцінити, чи залежить вміння орієнтуватися в просторі від різних факторів.
 
Один з авторів дослідження, професор Х'юго Спірс, зазначив, що з віком уміння орієнтуватися в просторі погіршується. Також він додав, що в країнах, де рівень гендерної нерівності вищий, більшим є й розрив між результатами чоловіків і жінок. А це означає, що на когнітивні здібності людини, безумовно, впливає культура, в якій вона живе.
 
Крім того, дослідження показало, що жителі Данії, Фінляндії та Норвегіє виявляють кращу здатність до орієнтації в просторі. Науковці пов'язують це з генетикою "вікінгів", яка дісталася жителям цих країн.
 
Також вдалося встановити, що в багатших країнах люди мають краще вміння орієнтуватися на місцевості.
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter