Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Німцям дозволили вибирати собі стать: три варіанти на вибір

15.08.2018 23:45
Німцям дозволили вибирати собі стать: три варіанти на вибір

Уряд Німеччини схвалив законопроект, за яким органи реєстрації актів цивільного стану невдовзі зможуть офіційно фіксувати третю стать у свідоцтвах про народження.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Головним нововведенням схваленого урядом законопроекту стане поява графи «інша» щодо статі, яку зможуть обрати собі інтерсексуали – люди, які не відносять себе ані до чоловічої, ані до жіночої статей.

Графа «інша» вживатиметься разом з чинними досі графами «чоловіча стать» та «жіноча стать».

Дотепер єдиною можливістю для людей, що не визначилися зі статтю, було не вказувати стать взагалі. Ця можливість збережеться і у майбутньому. Крім того, згідно з законопроектом, громадяни зможуть змінювати за бажанням вказану раніше стать, а також своє ім’я.

Нововведення схвально прокоментувала міністр юстиції Німеччини Катаріна Барлі. «Жодну людину не можна дискримінувати за її статеву ідентичність», – наголосила Барлі.

Раніше на запровадженні цього пункту наполягав Федеральний конституційний суд ФРН. Ще 10 жовтня 2017 судді Федерального конституційного суду визнали чинні дотепер норми щодо визначення статі порушенням закріпленої на законодавчому рівні заборони дискримінації.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter