Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

В Україні зріс середній розмір допомоги по безробіттю

16.08.2018 16:04
В Україні зріс середній розмір допомоги по безробіттю

Держстат повідомив інформацію про кількість зареєстрованих безробітних в Україні та про середній розмір допомоги на місяць.

Тож загалом в Україні на кінець липня у центрах зайнятості було зареєстровано 298 тисяч осіб, з яких 235,2 тисячі отримували допомогу з безробіття. Середній розмір допомоги порівняно з попереднім місяцем зріс на 134 гривні і зараз становить 2 559 гривень на особу. Фахівці таке зростання пов'язують із зміною розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

"Зараз максимальний розмір допомоги з безробіття для застрахованих осіб не може перевищувати чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб (тобто 7 364 гривні, оскільки з 1 липня прожитковий мінімум становить 1 841 гривню, а раніше йшлося про 7 048 гривень, адже прожитковий мінімум для працездатних осіб становив 1 762 гривні", - розповідає Експрес-онлайн Оксана Іванчук, заступник директора обласного центру зайнятості. - Тим часом мінімальна сума допомоги з безробіття становить 544 гривні. Це для незастрахованих осіб".

До слова, на одну вакансію у липні претендувало всього 3 безробітних. Це найменше від початку року. І не тому, що вакансій значно більше, а через те, що кількість офіційно зареєстрованих безробітних поменшало.

Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram

Богданна МАРТИНИК

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter