Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Медики прийшли до висновку, що мозок чоловіка працює швидше за жіночий

19.08.2018 17:52
Медики прийшли до висновку, що мозок чоловіка працює швидше за жіночий

Американські вчені з Вашингтона провели дослідження, в якому вивчалася швидкість реакції чоловіка і жінки на графічну картинку.

Незважаючи на те, що сприйняття зором у обох статей приблизно однакове, жінки обробляють отриману інформацію на 25-75% повільніше, ніж чоловіки. В такому випадку, сильна стать буде робити найбільш швидкі і раціональні висновки з отриманих даних.

Також з’ясувалося, що найбільш швидкими в цьому плані є чоловіки з психічними відхиленнями, так як у них ослаблене регулювання нейронної активності, що призводить до більш гострого сприйняття інформації, - повідомляє Голос українською.

Проте, не дивлячись на те, що чоловічий мозок працює швидше жіночого, раніше вчені опублікували дослідження про деякі переваги дівчат, яке стверджує, що жінки є витривалішими, ніж чоловіки.

Це обумовлено тим, що слабка стать здатна перемикатися на що-небудь інше, у той час як хлопці зациклюються на проблеми, біль, голод, погане самопочуття і так далі.

Також підвищена витривалість пояснюється накопиченням і великим запасом енергії в жировому прошарку. Ще жіноча стать може похвалитися більш гострим слухом, тактильними відчуттями і тим, що краще орієнтуються в темряві.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter