Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Німці працюють менше, але продуктивніше

20.08.2018 14:58
Німці працюють менше, але продуктивніше

Робоче навантаження на тиждень у Німеччині в 2017 році в середньому становило 34,9 години. Це дещо менше, ніж в інших країнах Євросоюзу.

Як повідомляє Deutsche Welle, такі дані федеральне міністерство праці країни надало у відповідь на запит фракції Лівих у Бундестазі. Цю інформацію опублікували німецькі видання у понеділок, 20 серпня. Міністерство при цьому посилалося на дані Євростату.

В середньому європейці працюють 36,4 години на тиждень. Найменше працюють нідерландці (31,8 години) та датчани (33,8 години). Більше за всіх у ЄС на роботі проводять греки (40,7 години), болгари (40 годин) та поляки (39,4 години). При цьому продуктивність німецьких працівників на 27,2 відсотка вища, ніж в середньому по ЄС. Ще продуктивнішими статистики називають працівників у Люксембурзі, Ірландії та Данії.

Представниця фракції Лівих Джесіка Татті (Jessica Tatti) вважає дані з відповіді міністерства ілюстрацією того, що робітникам варто надавати більше вільного часу для приватного життя, оскільки "зрештою, це всім піде на користь, також і підприємствам". За словами Татті, надмірна кількість робочих годин не лише знижує продуктивність роботи, але і підвищує ризики помилок і нещасних випадків, а в довгостроковій перспективі - викликає в працівників різного роду захворювання.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter