Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Суд арештував рахунки найбільшої газовидобувної компанії України

20.08.2018 15:58
Суд арештував рахунки найбільшої газовидобувної компанії України

Державна виконавча служба заблокувала рахунки “Укргазвидобування” і ухвалила рішення про примусове стягнення з компанії понад 261 млн грн у зв’язку із порушенням “Карпатигазу”, як оператором за договором спільної діяльності, своїх зобов’язань за договором лізингу перед компанією Центр фінансового лізингу.

Про це повідомили у прес-службі “Укргазвидобування”.

Таку постанову було ухвалено відповідно до судового рішення через позов Центру фінансового лізингу солідарно до всіх учасників договору СД.

“Таким чином, компанія продовжує зазнавати збитків від спільної діяльності у рамках договору з “Карпатигазом” та компанією “Місен Ентерпрайзес АБ” (Misen Enterprises AB), який було розірвано Арбітражним інститутом торгової палати Стокгольма 11 липня 2018 року”, – йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що станом на 20 серпня арештовано лише рахунки “Укргазвидобування”.

“В Укргазвидобування” здивовані швидкістю ухвалення рішень як з боку суддів, так і з боку Державної виконавчої служби щодо видачі документів, спрямованих на блокування рахунків і стягнення коштів лише з одного з учасників договору СД – “Укргазвидобування”, що відбулося протягом одного дня”, – повідомили у прес-службі.

Відзначається, що на даний час через блокування рахунків найбільшої газовидобувної компанії України під загрозою сплата податків, рентних платежів, заробітної плати працівникам і зобов’язань перед контрагентами.

Нагадаємо, що Арбітражний інститут торгової палати Стокгольма ухвалив часткове рішення (partial award) у справі за позовом “Укргазвидобування” до “Карпатигаз”, “Misen Enterprises AB” (Швеція, акціонер “Карпатигазу”) про розірвання договору про спільну діяльність.

Суд встановив, що договір СД було порушено як Misen Enterprises AB (не повністю внесена частка в СД, лише $3,9 млн із $12,5 млн), так і “Карпатигаз”, яка не поставила передбачені договором вимірювальні станції.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter