Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У Росії видаватимуть медалі "За будівництво Кримського мосту"

22.08.2018 13:09
У Росії видаватимуть медалі "За будівництво Кримського мосту"

Президент Росії Володимир Путін підписав розпорядження про заснування пам'ятної медалі "За будівництво Кримського мосту". Нагороду вручатимуть як російським, так і іноземним громадянам і організаціям, що зробили значний внесок у будівництво споруди. Також до неї додається грамота. Відповідний документ з’явився на Офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ, пише 24.

Як підкреслюється у розпорядженні, з резервного фонду Президента Росії планується виділити 27,8 мільйона рублів (близько 11 мільйонів гривень) для виготовлення самих медалей, капсул і футлярів для них, а також бланків і папок для грамот.

"Пам'ятна медаль "За будівництво Кримського моста" буде вручатися громадянам РФ і російським організаціям, іноземним громадянам і організаціям, які зробили значний внесок у будівництво Кримського мосту, в тому числі у проведення інжерно-дослідницьких робіт, архітектурно-будівельного проектування та інших робіт, пов'язаних зі спорудженням кримського моста. Вручення медалі буде проводитися від імені президента РФ", – мовиться у документі.

Щодо самої медалі, то вона буде виготовлятися з мідно-нікелевого сплаву та матиме форму кола діаметром у 60 міліметрів, її товщина становитиме 5 міліметрів, а краї буде облямовано опуклим бортиком шириною у 1,7 міліметрів.

Крім того, на лицьовій стороні нагороди, у центрі, буде зображено частину Кримського мосту з арковими прольотами, а під ним, на фоні вкритого емаллю синього кольору – стилізоване зображення моря, а також карту Керченської протоки, на яку нанесено покриту емаллю червоного кольору лінію пролягання вищезазначеного мосту.

Медаль буде упаковуватися у прозору капсулу, яка своєю чергою зберігатиметься у виконаному з дерева футляру з ложементом ( підставка для фіксації – 24 канал).

Також ресурс опублікував ескізи медалі та грамоти, яка до неї буде додаватися.

Такий вигляд матиме медаль "За будівництво Кримського мосту" 

Поряд з медаллю вручатиметься ще й відповідна грамота

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

V

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter