Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Громадянство Молдови можна буде купити за 100 тисяч євро

22.08.2018 18:58
Громадянство Молдови можна буде купити за 100 тисяч євро

Уряд Молдови затвердив механізм надання громадянства республіки в обмін на інвестиції.

Про це повідомила прес-служба Міністерства економіки та інфраструктури Молдови.

Згідно з розрахунками влади, це дозволить залучити в економіку країни не менше 1,3 млрд євро до 2024 року.

У новій програмі надання громадянства зможуть брати участь особи, які "не були звинувачені Міжнародним кримінальним судом, не піддавалися кримінальному переслідуванню з боку Інтерполу, не є потенційною загрозою незалежності та національної безпеки Молдови, не отримували доходів від злочинної діяльності та не були визнані винними у скоєнні терористичних злочинів", йдеться в повідомленні.

Громадянину, який бажає отримати молдавське громадянство, пропонується внести безповоротний внесок у Фонд державних інвестицій для сталого розвитку в обсязі не менше 100 тис. євро.

При цьому, якщо на отримання громадянства претендує особа, що має дружину (чоловіка) і дітей, їй необхідно інвестувати не менше 250 тис. євро в одну із стратегічних галузей республіки (на розсуд влади). У цьому випадку на громадянство можуть претендувати й інші члени її сім'ї.

"У рамках цього проекту встановлені загальні вимоги та критерії відбору претендентів на участь у програмі, методи та умови перевірки відповідності вимогам, точна кількість документів, які повинні бути представлені заявниками", - заявив міністр економіки та інфраструктури Кирил Габурич.

Цю ініціативу молдовської влади розкритикувала опозиція, а також міжнародні організації, зокрема Європейська комісія. У Брюсселі стурбовані тим, що власниками громадянства Молдови можуть стати громадяни з сумнівною репутацією з різних країн. За допомогою отримання молдовського громадянства вони отримають право в'їзду до Євросоюзу без віз.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter