Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Як сексуальні фантазії впливають на стосунки: дослідження вчених

23.08.2018 21:23
Як сексуальні фантазії впливають на стосунки: дослідження вчених

Фантазії про партнера позитивно впливають не тільки на сексуальне життя, але і покращують стосунки в цілому, підтвердили вчені з Міждисциплінарного центру Герцлія (Ізраїль).

За словами експертів, сексуальні фантазії можуть допомогти нам бути більш залученими в розвиток відносин, пише The Sun.

У своєму дослідженні команда провела ряд тестів на добровольцях. У перших двох брали участь люди, які мали стосунки з ким-небудь. Їх попросили фантазувати про своїх партнерів, а потім описати своєї фантазії. Далі їх попросили оцінити бажання поліпшити свої відносини, як фізично, так і емоційно.

Виявилося, що ті, хто говорив про свої фантазії, повідомляли про більше бажання зайнятися сексом зі своїм партнером в порівнянні з іншими.

Наступні тести включали в себе записування своїх фантазій про партнера протягом трьох і шести тижнів. Учасникам дослідження потрібно було відзначати, як часто вони фантазували про свого партнера, а також щодня фіксувати, як вони сприймають свої відносини - позитивно або негативно.

В результаті виявилося, що фантазії про партнера підсилюють його привабливість у ваших очах, а також скорочують негативне сприйняття відносин. Таким чином, сексуальні фантазії можуть допомогти нам більше інвестувати в розвиток наших відносин.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter