Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

За допомогою штучного інтелекту вченим вдалося підробити відео з танцями

27.08.2018 11:28
За допомогою штучного інтелекту вченим вдалося підробити відео з танцями
Нові технології стали зручним інструментом для маніпуляцій відеоконтентом.

Як пише The Verge, програми, які змінюють відео з’являються щодня. Це називають «глибинними фейками» (deepfakes). Нова програма використовує штучний інтелект, щоб копіювати рухи танцюристів на відео та застосовувати їх для заданого тіла.

Робота над роликом була проведена чотирма дослідниками з Каліфорнійського університету в Берклі. Спочатку відео танцюриста записується, а програма перетворює його рухи на фігуру з паличок. Потрібно дуже детальне відео (120 кадрів на секунду) довжиною з 20 хвилин. Потім нейронна мережа накладає на «фігуру з паличок» задане тіло.

Для цих маніпуляцій необхідно багато підпрограм. Наприклад, є додаток, який згладжує рухи нового танцюриста, а також окрема нейронна мережа, яка змінює обличчя для більш реалістичного ефекту.

штучний-інтелект-фейки-відео

Крім того, програма не може імітувати легкі тканини, тому «фейковий танцюрист» одягнений в те, що прилягає до тіла. У наведеному відео також є багато візуальних аномалій, коли суглоби подібні до желе. Тобто штучний інтелект не може детально відтворити складні рухи, наприклад, коли рука проходить хвилею позаду тіла.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter