Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

До тюрми за швидкість 24 кілометри за годину

28.08.2018 09:50
 До тюрми за швидкість 24 кілометри за годину

28 серпня 1904 року в американському місті Н'юпорт було винесено перше рішення про ув'язнення водія авто за перевищення швидкості.

Відомо, що суддя Даріус Бейкер засудив порушника на 5 днів за те, що той їхав зі швидкістю 15 миль на годину (одна миля  дорівнює 1,6 кілометра). 

Таке покарання вважалось доволі суворим, оскільки правила руху автомобілів, де йшлося про обмеження швидкості, були прийняті лише рік перед тим (історики стверджують, що на той час правила складались із двох сторінок). Натомість більшість учасників дорожного руху користувались правилами руху для кінних повозок.

До слова, перші дорожні знаки мали вигляд табличок із надписами, вони діяли до 1900 року. А в 1903 році в Парижі з'явились прототипи сучасних дорожніх знаків, через шість років після того було вирішено розміщувати їх з правого боку дороги. І лише в 1968 році у Відні прийняли Міжнародну конвенцію про дорожні сигнали і знаки. Відтоді знаки, встановлені на дорогах (мова в тому числі про обмеження швидкості), мали відповідати єдиному стандарту.

Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram 

Лариса ПЕЦУХ

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter