Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Янукович просить суд забрати від нього безкоштовних адвокатів

30.08.2018 17:20
Янукович просить суд забрати від нього безкоштовних адвокатів
В Окружному адміністративному суді міста Києва розглядають справу за позовом Віктора Януковича до  Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві.
 
Про це повідомили у прес-службі Окружного адміністративного суду міста Києва.
 
"Позивач просить суд визнати протиправними дії Регіонального центру щодо призначення Віктора Овсяннікова та Юрія Рябовола для надання Віктору Януковичу безоплатної вторинної правової допомоги та надання адвокатам  вказівок щодо дій в межах Доручень. Також позивач просить суд визнати протиправними та скасувати відповідні Доручення. Водночас, позивач просить суд зобов’язати Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві утримуватися від дій щодо залучення та видачі доручень адвокатам Центру для здійснення будь-яких дій в інтересах Віктора Януковича, без особистого звернення та/або погодження з ним", - йдеться у повідомленні.          
 
Також до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла від представника Януковича заява про забезпечення позову. Позивач просить суд до винесення в адміністративній справі рішення по суті зупинити у повному обсязі дію Доручень Центру щодо призначення Віктора Овсяннікова та Юрія Рябовола для захисту Віктора Януковича, заборонити Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві вчиняти дії щодо залучення та видачі доручень адвокатам Центру для здійснення будь-яких дій в інтересах Януковича, а також заборонити Віктору Овсяннікову, Юрію Рябоволу або іншим адвокатам, вчиняти юридично значимі дії від імені та в інтересах Януковича, у тому числі й у відповідному кримінальному провадженні. Наразі судом вирішується питання про забезпечення позову.
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram 
 

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter