Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Незручно, але дивовижно: науковці створили штучний інтелект, який проектує стільці

30.08.2018 19:21
Незручно, але дивовижно: науковці створили штучний інтелект, який проектує стільці
Розробники з Нью-Йорка і Берліна створили нейромережу, яка креативно генерує абстрактні дизайни стільців. На думку дизайнерів, вона має величезний потенціал.
 
Дизайнери Філіп Шмітт і Штефан Вайс вирішили перевірити, чи може алгоритм створити сучасний дизайн подібно до людини – з творчим підходом, розумінням функціональності та інноваційності, повідомляє Платформа.
 
 
Для цього Шмітт і Вайс, які перебували в Нью-Йорку і Берліні відповідно, протягом декількох місяців співпрацювали через Skype. Генеративну нейронну мережу (GAN) навчали на прикладі 562 стільців із дизайном XX століття.
 
Як стверджують творці, GAN складається з двох нейронних мереж: перша запрограмована на перегляд зображень і навчання генерації подібних, а друга – визначає схожість із класичним стільцем і намагається доопрацювати зображення, якщо схожість недостатня.
 
 
В результаті алгоритм створив сотні форм, які є більше абстрактними та креативними, ніж функціональними. І це, на думку дизайнерів, блискучий візуальний мікс найкращих трендів дизайну і загальних кліше, який буквально підштовхує людину додати свої деталі. Шмітт вибрав кілька творінь штучного інтелекту та удосконалив їх у 3D.
 
«На мій погляд, дизайн стільця залишається результатом людської винахідливості, але деякі зі знакових проектів нашого століття цілком можуть бути спроектовані за допомогою машин – частково або навіть повністю», – зазначає Шмітт.
 
Якщо у Вас не відображаються фото чи відео, перейдіть, будь ласка, до повної версії сайту
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
 

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter