Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У Білорусі з’явився перший глянцевий журнал про історію країни

31.08.2018 09:12
У Білорусі з’явився перший глянцевий журнал про історію країни

Білоруська незалежна газета «Наша Ніва» почала видавати перший кольоровий журнал, присвячений минулому «Наша гісторыя» (Наша історія).

Білоруськомовний часопис розійшовся як гарячі булочки, перший номер вже мав додрукування, повідомляє Польське Радіо.

Головний редактор «Нашої Ніви» Андрей Динько сказав у розмові з кореспондентом польського агентства PAP, що популярність нового історичного журналу свідчить про те, що білоруське суспільство дуже потребує такого видання, люди хочуть знати про своє коріння».

Прем’єрне число присвячене Великому литовському князівству, наступне розповідатиме про постать Костянтина Каліновського та про Січневе повстання.

Початковий наклад нового білоруського журналу – 2 тисячі примірників, але його розкупили за одну добу. З другим додрукуванням, – 5 тисяч примірників. Журнал можна придбати також в електронному варіанті.

Редактор Динько пояснив, що виходу часопису сприяє зміна ситуації в Білорусі, тому журнал можна було зареєструвати. Його тепер продають в офіційній мережі «БєлСаюзДрук». Андрей Динько наголосив, що у Польщі фактично усі тижневики мають історичні місячники, що й надихнуло білорусів на видання двомісячника «Наша гісторыя».

Редактор Динько теж похвалився, що цим журналом білоруси випередили навіть українців, які все ще не мають подібного історичного глянцю.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter