Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Вчені назвали причину, яка може прискорити настання деменції у мешканців міст

31.08.2018 20:44
Вчені назвали причину, яка може прискорити настання деменції у мешканців міст

Забруднене повітря сучасних міст, насичене фабричними випарами і вихлопними газами, негативно відбивається на когнітивних здібностях людини.

До такого висновку прийшла команда міжнародних фахівців, які проаналізували дані національного обстеження, що проводилося в 162 округах Китаю в 2010-2014 роках, пише Ньюс ю.

Потім вони порівняли їх з офіційною інформацією про якість повітря. З'ясувалося, що тривале життя в загазованих мегаполісах може збільшити ризик деменції і хвороби Альцгеймера.

Як стверджують вчені, екологія справляла безпосередній вплив на результати словесних і математичних тестів, особливо - словесних. Забруднюючі частки по особливому впливали на області мозку, пов'язані з мовними навичками.

Найгірші результати показували ті, хто тривалий час мешкав в неблагополучних з точки зору екології районах. Також дослідники помітили цікаву закономірність - у чоловіків негативний ефект виявився більш виражений, ніж у жінок. Гірше за всіх тести виконували представники сильної статі старше 64 років з низьким рівнем освіти.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter