Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Клімкін пропонує запровадити вибіркове подвійне громадянство

01.09.2018 23:13
Клімкін пропонує запровадити вибіркове подвійне громадянство
Україна має дозволити громадянам інших держав, за певних умов, подвійне громадянство. Але в тому разі, якщо ці люди мають, наприклад, український родовід, готові сприяти зміцненню економіки, вдосконаленню системи освіти, інших сфер життя країни.

Таку думку міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив в Одесі, де спілкувався з молоддю в Impact HAB про можливості підтримки державними структурами важливих транснаціональних проектів та українських інновацій і трендів, просування їх у глобалізованому світі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я вважаю, що маємо дозволити подвійне громадянство, але за певних умов. Хіба ми можемо не звертати увагу на те, що є тисячі людей - реальних патріотично налаштованих українців у Канаді, США, Австралії, деяких інших країнах, які хотіли б тут попрацювати. Вони готові приїхати і працювати тут за українську зарплату, але стикаються з труднощами - не можуть працевлаштуватися, скажімо, за канадським чи американським паспортом. А в той же час тисячі представників угорської, румунської та інших меншин в Україні мають два паспорти", - зазначив Клімкін.

На це треба звернути увагу, наголосив він, бо не можна й далі цього не помічати.

"Очевидно, варто все належним чином законодавчо унормувати і встановити суворі вимоги за недотримання національного законодавства. Інакше буде наростати вал проблем", - зауважив глава МЗС.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter