Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Науковці знайшли спосіб прогнозувати розвиток раку

02.09.2018 12:58
Науковці знайшли спосіб прогнозувати розвиток раку

Вчені використали штучний інтелект для прогнозування розвитку ракових захворювань. Це може допомогти лікарям розробити ефективне лікування для кожного пацієнта.

Група вчених під керівництвом Інституту ракових досліджень Лондона та Единбурзького університету, розробила нову техніку, відому як "револьвер", передає ВВС.

Вона допомагає виявити закономірності мутації в ДНК під час ракових захворювань та використати цю інформацію для прогнозування майбутніх генетичних змін.

Дослідники відзначають, що дуже мінлива природа пухлин є однією з найбільших проблем у лікуванні раку.Якщо лікарі зможуть передбачити, як розвиватиметься пухлина, вони зможуть втручатися у процес раніше. Це дозволить зупинити розвиток раку та збільшить шанси на виживання пацієнта.

Команда також виявила зв'язок між певними послідовностями повторних мутацій пухлини та результатами виживання. Це говорить про те, що закономірності мутацій ДНК можна використати як індикатор прогнозу, що допомагає сформувати майбутнє лікування.

Під час дослідження вчені використали 768 зразків пухлин 178 пацієнтів, які хворі на рак легенів, молочної залози, нирок та кишківника.

В кожному конкретному випадку аналізували та порівнювали дані стосовно змін у пухлині.

Визначивши повторюваний набір даних та поєднавши це з сучасними знаннями про біологію та еволюцію раку, вчені могли передбачити майбутню траєкторію розвитку пухлини.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter