Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Стало відомо, що отримуватимуть школярі замість табелів

04.09.2018 07:20
Стало відомо, що отримуватимуть школярі замість табелів
У Міносвіти затвердили Методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу в Новій українській школі. У них йдеться про організацію самоконтролю з використанням різноманітних листків самооцінювання, оформлених у цікавий для дітей спосіб, пише газета "Експрес".
 
Замість табелів учні перших класів отримуватимуть свідоцтва досягнень. У них вчитель повідомлятиме про особисті досягнення учнів, їхню активність, участь у самостійній роботі на уроці, співпрацю з іншими учнями... При цьому існуватиме чотирирівнева система характеристик: "має значні успіхи"; "демонструє помітний прогрес"; "досягає результату з допомогою вчителя"; "ще потребує уваги і допомоги у вивченні предмета".
 
Свідоцтво досягнень заповнюватиметься у жовтні та у травні. Вчитель також має написати свої рекомендації щодо освітнього процесу, вказати кількість пропущених днів. А ще у свідоцтві є графа, де батьки можуть записати свої побажання до освітнього процесу.
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram 
 
Богданна МАРТИНИК
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter