Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У Кабміні витрачають мільйони гривень на саморекламу у друкованих ЗМІ та інтернеті

05.09.2018 16:54
У Кабміні витрачають мільйони гривень на саморекламу у друкованих ЗМІ та інтернеті
Майже 840 тисяч гривень заплатив Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України ФОПу за розміщення "інформаційної продукції" в інтернет-виданнях та друкованих ЗМІ. Дані трансакцій з'явилися на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів, повідомляє Експрес-онлайн.
                                                                                
Загалом із ФОП Сохар Орест Тарасович укладено два договори. Реклама у друкованих ЗМІ обійдеться у майже 1,03 мільйона гривень, а в інтернет-виданнях – у 580 тисяч.
 
За ці кошти рекламну продукцію мають розміщувати у двох виданнях в кожній області (лише у Київській області – в одній газеті). Найдорожче обходиться реклама у виданні в Запорізькій області (56 тисяч гривень) та в Київській (48,8 тисячі). Щодо інформаційної
продукції в інтернет-виданнях, то у кожній області обрали від 1 до 4 інтернет-ресурсів для її розміщення. Найбільші суми за рекламу отримають інтернет-видання у Волинській (26,7 тисячі  гривень) та Львівській (33,2 тисячі) області.
 
Окрім розміщення реклами у друкованих ЗМІ та Інтернет-виданнях, Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України замовив також цього року створення, розповсюдження та демонстрування реклами на щитах і сіті-лайтах в українських містах на суму майже 1,55 мільйона гривень та ще на 7,7 мільйона гривень.
 
Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram
 
Богданна МАРТИНИК
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter