Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Помилка природи? Генетики представили нову гіпотезу походження людини

06.09.2018 13:34
Помилка природи? Генетики представили нову гіпотезу походження людини

Людина, як стверджує команда генетиків з Бельгії, є помилкою природи і з’явилася на Землі в результаті генетичного збою.

Тепер люди змушені розплачуватися здоров’ям за свою присутність на планеті. Людині, на думку фахівців Брюссельського вільного університету, піднестися серед світу фауни допомогла мутація генів, що виявляється в його ембріональному стані, повідомляє сайт Цікавості.
 
У цей час відбувається дублювання ділянки ДНК, що сприяє появі гена NOTCH2NL, відсутнього у тварин. Специфічна мікромолекула, яка виступила в ролі інтелектуального допінгу, спровокувала прискорене продукування нових нейронів, що призвело до збільшення у людини кори головного мозку, що дозволило йому мислити, говорити і наділило ще рядом можливостей.
 
Як припускають дослідники з Бельгії, мутація відбулася близько 3,5 млн назад. Такий термін для стабілізації функціонування генів вважається недостатнім. Саме через збої в їх роботі людство стикається з такими серйозними захворюваннями і відхиленнями, як шизофренія, аутизм, мікро – і макроцефалія.
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter