Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Чи можливий шлюб між родичами? Відповідь священиків

06.09.2018 17:00
Чи можливий шлюб між родичами? Відповідь священиків
Церковні канони не дозволяють брати шлюб до третього ступеня спорідненості включно, але є винятки, пише газета "Експрес".
 
"Двоюрідним і троюрідним братам і сестрам одружуватися не дозволяється,  — розповідає протоєрей Михайло Сивак, проректор Православної богословської академії (УПЦ КП). — У виняткових ситуаціях (наприклад, вагітність) дозвіл на вінчання може надати лише правлячий архиєрей".
 
"Відповідно до норм Католицької Церкви, кровне споріднення троюрідних не є перешкодою для укладання правосильного християнського шлюбу, — додає отець Тарас Бабій, докторант Папського інституту подружжя та родини Івана Павла ІІ, ректор Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім'ї  святих Йоакима і Анни (УГКЦ). — Натомість двоюрідні не можуть одружитися між собою правосильно. Хіба що на це буде окремий дозвіл  єпископа з території тої єпархії, де мав би відбутися такий шлюб".  
 
Чи допускається церковний шлюб між людьми, належними до різних конфесій? Між віруючим і атеїстом? Чи можна одружуватися з іновірцями? Відповіді на ці питання — у новому номері газети "Експрес"
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
 
Богданна МАРТИНИК

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter