Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Через місяць користувачі в усьому світі будуть відчувати перебої в роботі інтернету

11.09.2018 07:35

11 жовтня користувачі в усьому світі будуть відчувати перебої в роботі інтернету, повідомляє міжнародна корпорація ICANN, яка управляє адресним простором глобальної мережі. Це може виражатися в повільній швидкості об’єднання та відсутності доступу до деяких веб-ресурсів, пише Свідок.

Причиною можливих збоїв називаються майбутні роботи ICANN по обновленню криптографічних ключових слів кореневої зони (Key Signing Key, KSK), які використовуються в інфраструктурі систем доменних імен глобальної мережі (Domain Name System, DNS). Це необхідне для забезпечення безпеки роботи веб-сайтів по всьому світу і ускладнення процедур їх підробки зловмисниками.

Спеціалісти запевняють, що особливо сильних впливів на глобальну мережу подібні зміни не приведуть, але, щоб мінімізувати ризики, всі найбільші оператори вже підготовлені до цієї події. Спочатку цю процедуру хотіли провести ще в 2016 році, але перенесли на два роки, щоб дати провайдерам час на підготовку. Тепер вже все готове для здійснення даної операції.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter