Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Торішні буревії принесли Польщі солідну допомогу від ЄС

11.09.2018 22:24
Торішні буревії принесли Польщі солідну допомогу від ЄС

Польща отримає понад 12 мільйонів євро з бюджету ЄС для покриття втрат після буревіїв, які торік прокотилися центральними і західними регіонами країни. Фінансова допомога також буде надана Греції, Литві та Болгарії.

Про це повідомляє Польське Радіо.

Гроші будуть виплачені з Фонду Солідарності Європейського Союзу на загальну суму майже 34 млн євро. Більшість європейських депутатів - 652 - прийняла доповідь польського євродепутата Януша Лєвандовського у цьому питанні.

«Фонд Солідарності ЄС є проявом європейської солідарності вираженої у грошах. Також дуже цінний, коли країна зазнає стихійного лиха. У цьому питанні не було суперечок. Ми хочемо максимально прискорити розпорядження цими грошима. Це має бути один транш. Ця допомога повинна бути активізована в день підписання», - сказав Польському радіо Януш Лєвандовський.

Гроші повинні бути доступні вже від сьогодні для чотирьох країн. Вони можуть бути використані для відновлення та покриття частини витрат на обслуговування екстреної допомоги, тимчасового проживання, прибирання та охорони культурної спадщини.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter