Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Український донорський стартап переміг на конкурсі у Швеції

08.04.2016 20:10
Український донорський стартап переміг на конкурсі у Швеції

Команда соціального стартапу Donor.ua здобула перемогу в конкурсі Startup Weekend: Social Innovation, що проходив у Стокгольмі.

Нагорода дісталася українцям за розроблення інтелектуальної системи із залучення донорів крові на базі соцмереж і розумних роботів.

Ідея проекту полягає у використанні сучасних каналів комунікації (соцмережі, месенджери, розумні системи оповіщення та таргетовані розсилки) для залучення донорів крові. Система розумних ботів автоматично відповідає на запитання потенційних донорів, стежить за їх медичними показниками і розсилає повідомлення. Деякі процеси (наприклад, резерв місця в центрі здачі крові) також виконуються автоматично.

Як розповів Новое Время керівник IT-компанії DevRain Solutions і співзасновник Donor.ua Олександр Краковецький, система спочатку була розроблена для України, а тепер виводиться на міжнародний рівень у рамках проекту udonors.

Для її творців перемога в конкурсі мала велике психологічне значення. "Для нас було важливо подати його не просто як соціальний проект, а як стартап, який може зацікавити країни, служби крові, міжнародні фонди і так далі, - розповідає Краковецький.

За його словами, було "психологічно важливо зрозуміти", що ідея може розглядатися не просто як соціальний проект в рамках однієї країни, а як спосіб вирішення гострих соціальних проблем за допомогою сучасних IT-технологій.

Проект Donor.ua – автоматизована система пошуку і підбору донорів – працює в Україні вже більше року. Він був створений спільними зусиллями компанії DevRain Solutions і Асоціації молодих донорів України. Його основна мета полягає в координуванні донорів крові та просуванні безкоштовного донорства в Україні.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter