Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Компакт-диски остаточно програли конкуренцію музиці в мережі

14.04.2016 18:30
Компакт-диски остаточно програли конкуренцію музиці в мережі

Музичні потокові сервіси продовжують стрімко розвиватися. Нарешті цифрова музика у світі стала приносити більше доходу, ніж музика на фізичних носіях.

Згідно з глобальним музичним звітом IFPI (Міжнародна федерація виробників фонограм і відеограм), у 2015 році 45% придбаної музики припадало на цифрові носії.

У минулому березні RIAA (Американська асоціація звукозаписних компаній) повідомляла про те, що потокові сервіси обігнали в продажу музику на фізичних носіях, але тоді це стосувалося лише США. У 2015 році дохід від цифрового музичного ринку склав $ 6,7 млрд. Однак незважаючи на те, що дохід індустрії в 2015 році зріс на 3,2% (або на $ 15 мільйонів), продажі як на фізичних носіях, так і в цифровому еквіваленті впали.

Engadget повідомляє, що потокові сервіси сприяють зростанню музичної індустрії, але IFPI попередила про те, що очікування різних компаній в цьому плані можуть бути не зовсім виправдані. Одна з головних причин -- сайти на зразок YouTube, що дозволяють користувачам викладати музику, яку інші можуть слухати абсолютно безкоштовно.

Незважаючи на те, що YouTube невпинно впорядковує свою бібліотеку і збирається запустити потоковий сервіс без реклами, як і раніше існує безліч інших сайтів, які, на відміну, наприклад, від Spotify, не виплачують роялті виконавцям і лейблам. За словами IFPI, такі сайти складають лише 4% від всієї музичної індустрії, але користується ними більш як 900 мільйонів людей.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter