Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Дуже прикра новина: за швидкістю та доступністю мобільного інтернету ми пасемо задніх

01.09.2016 09:08
Дуже прикра новина: за швидкістю та доступністю мобільного інтернету ми пасемо задніх

Британська компанія "OpenSignal" опублікувала звіт з рейтингом країн із найшвидшим мобільним інтернетом. Україна посіла передостаннє, 94-те місце за таким показником, як покриття мобільним 3G/4G-інтернетом. Прикро, що в цьому рейтинговому списку нас випередили навіть такі держави, як Ірак, Тринідад і Тобаго та Непал...

Так, з покриттям 3G-мереж менш як 50% території випереджаємо тільки Гаяну, водночас поступаємося Індії, покриття якої становить близько 60% території. Беззаперечний лідер тут Південна Корея, де мережами третього і четвертого покоління покрито 98,54% території! На другому місці опинився Сінгапур, на третьому -- Австралія та Угорщина, пише газета Експрес.

Крім того, наша країна -- на 67-му місці з 95-ти за швидкістю мобільного інтернету. Швидкість доступу в Україні становить 5,78 Мбіт/с, а, наприклад, у Південній Кореї, -- 41,34 Мбіт/с. За швидкістю інтернет-з'єднання в першу трійку увійшли також Сінгапур і Угорщина з показниками 31 Мбіт та 26 Мбіт за секунду відповідно. Середня швидкість передач даних у Панамі, Тунісі, Казахстані й Аргентині вища, ніж в Україні.

-- На початок другого кварталу в Україні налічували близько 24,9 мільйона абонентів мобільного інтернету, -- коментує керуючий партнер компанії "Expert&Consulting" Анатолій Фроленков. -- У нас тепер розгорнуті мережі лише третього покоління, фізична межа швидкості передачі даних яких обмежена 42 Мбіт/с. Це непогана швидкість, але... У більшості країн, принаймні у наших сусідів, уже розгорнуто мережі четвертого покоління, де швидкість набагато вища -- сягає 100 -- 1000 Мбіт/с.

В Україні довго не впроваджували стандарт 3G. Але вдалося запустити відразу в максимальній "комплектації" так зване 3,5 покоління (стандарти HSDPA, HSUPA, HSPA, HSPA+). На сьогодні оператори розгорнули зв'язок третього покоління в основних населених пунктах, а отже, більшість населення країни має змогу використовувати мобільний доступ до інтернету третього покоління. Але воно має свої обмеження вийти за рамки котрих може дати змогу впровадження стандартів четвертого покоління. Тобто вся надія на впровадження 4G-зв'язку.

Леся ЯСИНЧУК 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter