ЦІКАВО

Прокинувшись уранцi, ви бачите у дзеркалi своє вiдображення з мiшками пiд очима, і настрiй псується на весь день? Можна, звичайно, заховати всi дзеркала якнайдалi, але це не вихiд.
Підбірка трендового весняного взуття від найкращих дизайнерів.
Комаровський сказав, чим загрожує така звичка.
Навесні ми легко підхоплюємо інфекції. Іноді досить тiльки вийти на холодне повiтря, вiдразу починає болiти горло, боляче ковтати... Що робити у таких випадках?
Головний інгредієнт печива - вівсянка стимулює роботу кишечника, прискорює процеси травлення, допомагає очистити організм від шлаків.

ТЕХНОЛОГІЇ

Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.
Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей.
На територiї мiста Тяньцзiнь (КНР) у 2017 роцi буде вiдкрито спецiалiзований науковий центр iз клонування тварин -- найбiльший у свiтi.

Кориснi чохли, якi розширюють функцiї планшета

02.02.2017 14:33
Кориснi чохли, якi розширюють функцiї планшета
Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.

Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей. Цю перевагу забезпечують багатофункцiональнi чохли, що належать до розряду аксесуарiв премiум-класу.

Чохол для планшета з вбудованим акумулятором

Час автономної роботи планшета можна збiльшити двома способами — пiдключивши до портативного зовнiшнього акумулятора Power Bank або застосувавши чохол iз вбудованою батареєю. Другий варiант зручнiший — зазначають у вiдгуках покупцi iнтернет-магазину «ФОКСТРОТ».

Чохол-накладка має елегантний вигляд, забезпечує захист корпуса й не потребує використання USB-кабелю. Аксесуар збiльшує тривалiсть роботи планшета майже вдвiчi. Наприклад, чохол Asus Power Case продовжує автономнiсть ZenPad ще на 16 годин.

Чохол iз сонячними батареями

У сонячний день чохол-папка з кремнiєвими сонячними панелями може зарядити планшет i будь-якi iншi гаджети з роз'ємами USB. Деякi аксесуари подiбного типу оснащенi додатковими акумуляторами, якi забезпечують пiдзарядку, коли немає сонця. Акумулятори можна не пiдзаряджати вiд мережi багато днiв, бо вони живляться вiд сонячних батарей.

Чохол-пiдставка

Планшети не мають вiдкидних «нiжок», завдяки яким пристрiй ставлять на горизонтальну поверхню й регулюють кут нахилу. Брак цього корисного пристосування можна компенсувати за допомогою чохла-пiдставки, що має форм-фактор книжки.

Аксесуар дає змогу встановлювати планшет пiд кутом завдяки наявностi багатосекцiйної кришки, яка згинається в одному або декiлькох мiсцях. Корпус пристрою утримується в певному положеннi за допомогою спецiального обмежувача.

Однi чохли оснащенi двосекцiйною задньою кришкою, верхня секцiя якої вiдхиляється назад. Іншi моделi мають складну передню частину, яка перетворюється в трикутну пiдставку. До числа аксесуарiв другого типу належать Smart Case для iPad.

Деякi чохли-пiдставки оснащенi поворотним механiзмом, завдяки якому планшет можна ставити горизонтально або вертикально (на широке або вузьке ребро корпуса), повертаючи пристрiй на 360 градусiв. Чохли-ротатори пропонують купити багато провiдних виробникiв, наприклад, Drobak i Promate.

Чохол-клавiатура

Ноутбуки-трансформери витiсняють класичнi лептопи завдяки своїй багатофункцiональностi — гiбрид можна використовувати i як ноутбук, i як планшет. Такi ж можливостi має звичайний планшетний комп'ютер, доповнений чохлом-клавiатурою. Аксесуар перетворює таблетку в нетбук, незначно збiльшуючи вагу пристрою, але при цьому захищаючи вiд ушкодження.

Чохол синхронiзується з планшетом через Bluetooth або USB-з'єднання. Задня кришка виконує функцiю пiдставки. Аксесуар може бути оснащений власним акумулятором i додатковими роз'ємами для пiдключення USB-пристроїв.

Розумний чохол

Фiрмовi чохли Smart Case i Smart Cover вiд Apple оснащенi м'якою багатосекцiйною екранною обкладинкою зi шкiри або полiуретану. Компанiя випускає двобiчнi книжки й однобiчнi моделi, що фiксуються на корпусi iPad за допомогою магнiтної панелi.

Переднi кришки чохлiв складаються з трьох або чотирьох секцiй, з яких, якщо їх скласти, формується зручна трикутна пiдставка. Коли обкладинку пiднiмають, екран автоматично вмикається, а коли опускають — вимикається. Завдяки наявностi секцiй користувач може мати швидкий доступ до бiчної частини екрана, на якiй вiдображаються час i погода.

РЕКЛАМА

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

R

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter