ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Епоха термінаторів починається: Google навчив штучний інтелект створювати собі подібних

24.05.2017 11:53
Епоха термінаторів починається: Google навчив штучний інтелект створювати собі подібних
Компанія Google представила технологію AutoML для створення нейромереж нейромережами.
 
На конференції I/O 2017, Google розповів про технології AutoML, яка дозволяє одним нейросетям навчати інших, пише NV.UA з посиланням на IFL Science.
 
Принцип роботи AutoML полягає в тому, що нейромережі навчаються вже на готових нейромережах. Цей процес називається стимульованим навчанням, при якому за пошук помилок комп'ютера буде надаватися якась нагорода. Віддалено це нагадує дресирування тварин.
 
"Нейронна мережа може запропонувати свого роду "дитячу" модель архітектури штучного інтелекту, яка потім може бути навчена, а її робота оцінена на конкретній задачі. Якою б не була задача, вона перевіряється контролюючим ШІ всюди, а зворотний зв'язок використовується ШІ, щоб поліпшити "дитину". Ми повторюємо цей процес тисячі разів - породжуючи нові архітектури, тестуючи їх, і даючи зворотний зв'язок з контролером", - зазначив виконавчий директор Google Сундар Пічаї.
 
На думку Сундара Пічаї, вже зараз рівень AutoML такий, що вона може бути ефективніша від експертів-людей у питанні пошуку кращих підходів для вирішення конкретних проблем.
 
Як зазначили розробники, надалі люди зможуть запустити процес навчання ШІ одним натисненням кнопки, після чого він зможе розвиватися сам по собі, врешті-решт перетворюючись на програмне забезпечення, яке бажає клієнт.
 
Фото pixabay.com
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

A

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter