Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У світі збільшилася кількість людей, які страждають від голоду

23.03.2018 23:22
У світі збільшилася кількість людей, які страждають від голоду
Близько 124 млн людей у 51 країні мали гострий дефіцит продовольства в минулому році. Це на 11 млн осіб більше, ніж у попередньому, йдеться в доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй (FAO), пише Укрінформ.
 
Як наголошується, у новій доповіді озвучені побоювання з приводу різкого зростання гострого голоду. Близько 124 мільйонів осіб у 51 країні відчували гострий дефіцит продовольства у 2017 році. Гострий дефіцит продовольства визначається як голод настільки серйозний, що він становить безпосередню загрозу для життя чи засобів до існування.
 
Це зростання в значній мірі обумовлене новими чи посилюваними тривалими конфліктами і відсутністю безпеки в М'янмі, на північному сході Нігерії, у Демократичній Республіці Конго, Південному Судані і Ємені.
 
Тривалі посушливі умови також привели до кількох послідовних неврожаїв у країнах, які й без того вже стикалися з високим рівнем відсутності продовольчої безпеки і неповноцінного харчування в східній і південній частинах Африки.
 
Конфлікт продовжує залишатися основним фактором гострого дефіциту продовольства у 18 країнах - 15 з них знаходяться в Африці чи на Близькому Сході. Це основна причина більшості випадків гострого дефіциту продовольства у світі, на які припадають 60% від усіх випадків, і зачіпає 74 мільйони осіб.
 
Стихійні лиха - в основному посуха - також були в числі головних чинників продовольчої кризи у 23 країнах, дві треті з яких були в Африці, і були відповідальні за те, що 39 мільйонів осіб мали гостру потребу в продовольстві.
 
Тим часом вплив суворих посушливих погодних умов на виробництво сільськогосподарських культур і тваринництво, імовірно, підвищить продовольчу незабезпеченість у пасовищних районах Сомалі, південно-східній Ефіопії і східній частині Кенії, а також у країнах Західної Африки і Сахеля, включаючи Сенегал, Чад, Нігер, Малі, Мавританію і Буркіна Фасо.
 
"Голод і дефіцит продовольства загрожують життю мільйонів людей в усьому світі. Перед обличчям техногенних катастроф і стихійних лих ми повинні сформувати більш надійнк і стратегічну глобальну відповідь на продовольчі кризи. Глобальна доповідь є ключовим інструментом для надання гуманітарної допомоги, яка на практиці має бути ув'язана з допомогою в цілях розвитку, і має підтримувати нас у нашій спільній боротьбі з голодом", - сказав комісар ЄС з гуманітарної допомоги і кризового управління Христос Стиліанідіс.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter